Atribuită
Cumpărare directă
LAPĂOP-NB ASUS TUF AMD Ryzen 5. FX505DT-HN450 Tip CPE Laptop Dimensiune ecran (inches) 15.6 Rezolutie ecran (pixeli) 1080x1920 Procesor -Model AMDRyzen5-3550H Procesor - Nr nuclee 4 Procesor -Viteza (GHz) 3.7 Capacitate Memorie (GB) 512 Capacitate Memorie RAM (GB) 8 Sistem de Operare N/A Versiune Sistem de Operare N/A Tip Memorie SSD
- Număr anunț
- DA26813172
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MACRISULUI (CONSILIUL LOCAL VALEA MACRISULUI) (CUI 4428000)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.824,75 RON
- Valoare atribuită
- 28.824,75 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.