Atribuită
Cumpărare directă
Geanta medicala PVC pentru urgenta, model de mana sau umar. Geantă de urgență ușoară și compactă realitata din material rezistent la apa, concepută pentru a facilita curățarea și a proteja continutul de apa, fluide. Are două divizoare interne reglabile și un buzunar de plasă pe clapă pentru a facilita organizarea materialului sanitar, precum și trei buzunare externe, două dintre ele laterale și unul frontal, divizat în interiorul său și cu benzi elastice. Puteti opta pentru modelul Geanta medicala pentru urgente ZET13.001 din poliester, disponibil in culorile: rosu, albastru si negru. Caracteristici Geanta medicala PVC pentru urgenta: Fermoare de înaltă rezistență. Benzi reflectoare de noapte și de zi. Material lavabil Mânere și bretele întărite Specificatii tehnice: Greutate: 1,23 kg Dimensiuni: 44 × 25 × 27 cm Material: PVC Culoare: ROȘU Capacitate (litri): 21.60 -PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26826959
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
- Cod CPV
- 33141623-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 409,66 RON
- Valoare atribuită
- 409,66 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.