Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnică pentru obiectivul de investiții :Infiintare și dotare Scoala sat Ivanes,comuna Bicaz Chei,judetul Neamt

Număr anunț
DA26827103
Autoritate contractantă
COMUNA BICAZ CHEI (PRIMARIA BICAZ CHEI) (CUI 2614406)
Furnizor / câștigător
OVIPROVICONS (CUI 22180050)
Cod CPV
71200000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat