Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs Cantitate U.M. Pret unitar fara TVA Valoare fara TVA 1 Detergent geamuri 5000ml Hillox buc 3 10.22 30.66 2 Spray mobila 300ml Classic Pronto buc 3 9.81 29.43 3 Saci menaj 35l 50/set rola 44 2.12 93.28 Valoare fara tva = 153.37 Ron
- Număr anunț
- DA26829414
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL (CUI 427282)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153,37 RON
- Valoare atribuită
- 153,37 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.