Atribuită Cumpărare directă

Teste pt determinari proteina C reactiva CRP compatibile cu analizorul Wondfo 100 X 45 = 4500 Teste pt determinari D-Dimer compatibile cu analizorul Wondfo 200 X 35 = 7000 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26817022
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.500 RON
Valoare atribuită
11.500 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.500 RON

din 11.500 RON estimat