Atribuită
Cumpărare directă
Pompa electrica 220V de transfer combustibil cu debit de 60 litri pe minut. Motorul pompei este de 550W si pompa atinge un debit de 3600 litri / ora la o viteza de rotatie de 2800 rpm. Amorsarea se face automat (este auto-amorsabila) si este ideala pentru utilizarea in service auto, reciclare auto, acasa sau in agricultura. Aceasta pompa este potrivita exclusiv pentru transferul de motorina. Exista riscul de explozie in momentul folosiri benzinei. Functia bypass impiedica supraincalzirea atunci cand apare colmatarea. Acest lucru este util in special in cazul vehiculelor sau rezervoarelor care nu au fost folosite de mult timp (Furtunele de transfer nu sunt incluse)
- Număr anunț
- DA26828778
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
- Furnizor / câștigător
- SILVANITY SRL (CUI 12767377)
- Cod CPV
- 42122180-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425,21 RON
- Valoare atribuită
- 425,21 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.