Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale : -ELV 53504 TABLOU PT 10L IP40 -- 1 BUC X 19.72 CYYF 3X1.5 -- 20 m X 2.09 RC 01108050B DIBLU STD 8X40+HZ PAL5X40 -- 4 buc. X 2.42 DAB 39-089 DOZA RAMIF. IP67 4 IESIRI PT - 1 buc. X 5.23 GW27001 DOZA APARAT APARENTA 1M IP40 -- 1 buc. X 5.18 GW20571 INTRERUPATOR UNIPOLAR -- 1 buc. X 5.25 WAGO-221413 CLEMA 3 POLI -- 3 buc. 1.31

Număr anunț
DA26827762
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Bistrita (CUI 3094573)
Furnizor / câștigător
TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90,79 RON
Valoare atribuită
90,79 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90,79 RON

din 90,79 RON estimat