Atribuită Cumpărare directă

consta in inchirierea autobasculanta necesara la reparatii terasament DC Nisipitu-Lupcina, distrus de calamitatile naturale din anul 2020

Număr anunț
DA26819814
Autoritate contractantă
COMUNA ULMA (CUI 4327065)
Furnizor / câștigător
TIDAWOOD (CUI 32228563)
Cod CPV
60181000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.500 RON
Valoare atribuită
11.500 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.500 RON

din 11.500 RON estimat