Atribuită Cumpărare directă

1 L(+)-Cysteine ≥98% A10435.18 50g 1 Alfa Aesar 180.73 2 Thymine ≥97% A15879.14 25G 1 Alfa Aesar 234.25 3 L(+)-Glutamine ≥99% A14201.18 50g 1 Alfa Aesar 138.95 4 1,3,5-Benzenetricarboxylic acid, 98% (Trimesic acid) A15947.22 100g 1 Alfa Aesar 350.67 5 L-Threonine ≥98% A16851.14 25G 1 Alfa Aesar 213.60 6 L(+)-Valine ≥99% A12720.14 25G 1 Alfa Aesar 127.22 7 L-Alanine ≥99% A15804.14 25G 1 Alfa Aesar 108.91 8 L(+)-Leucine ≥99% A12311.22 100g 1 Alfa Aesar 209.84 9 L(+)-Asparagine, anhydrous 99% B21473.22 100g 1 Alfa Aesar 275.56 10 L(+)-Isoleucine ≥99% A13699.09 10g 1 Alfa Aesar 113.60 11 L-α-Phenylalanine ≥99% A13238.14 25G 1 Alfa Aesar 117.36 12 Adenine ≥99% A14906.14 25G 1 Alfa Aesar 214.06 13 Cytosine ≥98% A14731.06 5g 1 Alfa Aesar 203.74 14 L(-)-Tyrosine ≥99% A11141.18 50g 1 Alfa Aesar 120.18 15 Guanine ≥98% A12024.14 25g 1 Alfa Aesar 195.76 16 L(+)-Glutamic acid ≥99% A15031.30 250g 1 Alfa Aesar 110.79 17 Deoxyribonucleic acid sodium salt (from E.coli) J14380.MA 10mg 1 Alfa Aesar 463.81 18 Deoxyribonucleic acid sodium salt, calf thymus J64400.MC 100mg 1 Alfa Aesar 375.08 19 Deoxyribonucleic acid sodium salt (from fish sperm) J14377.22 100g 1 Alfa Aesar 497.61 20 L(+)-Aspartic acid ≥98% A13520.30 250g 1 Alfa Aesar 112.67 21 L(+)-Arginine ≥98% A15738.14 25g 1 Alfa Aesar 90.13 22 Deoxyribonucleic acid sodium salt (from salmon testes) J65753.03 1g 1 Alfa Aesar 502.30 23 L(-)-Proline ≥99% A10199.14 25g 1 Alfa Aesar 132.85 24 L(+)-Serine ≥99% A11179.14 25g 1 Alfa Aesar 167.59 25 U

Număr anunț
DA26825219
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.943,11 RON
Valoare atribuită
5.943,11 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.943,11 RON

din 5.943,11 RON estimat