Atribuită Cumpărare directă

MLT-D111L MLTD111L (111L) Cartuș compatibil NOU pentru imprimantă Samsung Xpress M2026, capacitate printare 1800 pagini SAMSUNG M2022 M2020 M2026 M2070 M2078 M2021 LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: •Samsung M-Serie (2020, 2020 W, 2021, 2021 W, 2022, 2022 W, 2026, 2026 W, 2070, 2070 F, 2070 FH, 2070 HW, 2070 W, 2071, 2071 FH, 2071 HW, 2071 W, 2078, 2078 W) •Samsung SL-M-Serie (2022) •Samsung Xpress M-Serie (2020, 2020 W, 2021, 2021 W, 2022, 2022 W, 2026, 2070, 2070 F, 2070 F/XEC, 2070 FH, 2070 FW, 2070 HW, 2070 W, 2070 WS, 2071, 2071 FH, 2071 HW, 2071 W, 2078, 2078 W)

Număr anunț
DA26825950
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84 RON
Valoare atribuită
84 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84 RON

din 84 RON estimat