Atribuită
Cumpărare directă
0640810 - Camera CE Thoma Marienfeld, linie inchisa Camera CE Thoma Marienfeld, linie inchisa. Camerele de numarare standard au grile de numarare ce sunt inscriptionate la baza camerei. La microscop aceste linii apar inchise la culoare. Fabricata din sticla optica speciala conform cu DIN ISO 12 847 si testata conform cu ordonanta de calibrare Germana. Adancimea camerei este de 0.1 mm iar toleranta adancimii camerei este de maxim 2 %
- Număr anunț
- DA26826886
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149,30 RON
- Valoare atribuită
- 149,30 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.