Atribuită
Cumpărare directă
Masca chirurgicala, nesterile: - materialul textil netesut in 3 straturi, cu lama nazala - filtreaza bacteriile, Capacitatea de filtrare: pana la 10xCMA (cota maximă admisă); - nu contine fibra de sticla si latex. - sistem de prindere cu elastic, - ambalate in cutii de carton, - sa respecte prevederile H.G. 54/2009 pct.13 din anexa 1 SI ART. 11 alin.4, referitor la etichetarea corecta precum si necesitatea existentei instructiunilor de utilizare in limba romana, (ambalare si etichetare conform EU-MDD - EU Medical Device Directive: numele produsului, descriere, cod, valabilitate, lot, dimensiuni, adresa producator etc) - produsele vor fi insotite de fise tehnice, avize, unde este cazul. - pe factura se vor nota nr. de lot al fiecarui prod. si data de expirare - marcaj CE. - termenul de valabilitate min 2 ani de la data producerii (minim 18 luni din momentul livrarii la autoritatea contractanta)
- Număr anunț
- DA26826640
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.750 RON
- Valoare atribuită
- 5.750 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.