Atribuită
Cumpărare directă
1 Matematica. Filiera tehnologica. Ghid de pregatire. Exercitii recapitulative clasele IX-XII teste pregatitoare pentru examenul de bacalaureat. Avizat MEN 2018 - Marius Burtea Cod: 9786068952109 - Campion - A10I1 55 BUC 21.3429 1173.86 5% 58.69 1232.55 2 Geografie. Bacalaureat 62 de teste complete - 20 de teste noi - Cristina Moldovan Cod: 9786065908680 - Booklet - A1A2 20 BUC 29.7714 595.43 5% 29.77 625.2 3 Bacalaureat Biologie 2021 clasele 9-10. Sinteze teste si rezolvari. Ghid pentru bacalaureat de nota 10 - Stelica Ene Cod: 9789737992659 - Gimnasium - D0A1 3 BUC 23.4762 70.43 5% 3.52 73.95 4 Biologie 2021 clasele 11-12. Ghid pentru bacalaureat de nota 10. Sinteze teste si rezolvari - coord. Stelica Ene Cod: 9789737992642 - Gimnasium - D1A0 35 BUC 23.4762 821.67 5% 41.08 862.75 5 Limba si literatura romana. Ghid complet pentru bacalaureat 80 de teste complete - 30 de teste noi - Mimi Gramnea Cod: 9786065908581 - Booklet - D2A2 55 BUC 29.7714 1637.43 5% 81.87 1719.3 6 Eseul. Varianta rapida de pregatire pentru bacalaureat - Liliana Paicu Marilena Lascar Cod: 9786060033165 - Art Grup Educational - D2A3 55 BUC 25.7143 1414.29 5% 70.71 1485 Total fara TVA 5 % 5713.11 Lei Total TVA 5 % 285.64 Lei Total 5998.75 Lei
- Număr anunț
- DA26829874
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA (CUI 2613923)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.713,11 RON
- Valoare atribuită
- 5.713,11 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.