Atribuită
Cumpărare directă
Unitate de conectare - pentru gaze medicale comprimate (O2) cu montare pe unitatea terminala. Debitul este distribuit rapid prin cei 2 conectori ai distribuitorului tipY. Fiecare conector rapid respecta cerintele standardului DIN 13260-2. Realizat din metal cromat. Debitul depinde de debitul din sistemul central de distributie al gazelor, minim 20 l/min pe conector Dimensiuni: 160 x 320 x 150 mm sau echivalent
- Număr anunț
- DA26838967
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI 32761476)
- Cod CPV
- 33157800-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.336 RON
- Valoare atribuită
- 1.336 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.