Atribuită Cumpărare directă

FAIRY DETERGENT VASE LICHID 800ML LEMON*9buc*0; CLIN SOLUTIE GEAM 500ML LEMON*5buc*0; DOMESTOS 750 ML DIV AROME*9buc*0; CIF CREMA 750 ML*6buc*0; Tifon Help pachet 90cm x 5m*4buc*0; Stergator cu coada telescopica 25*60(90)cm (mov) b*1buc*0

Număr anunț
DA26844245
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,92 RON
Valoare atribuită
216,92 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,92 RON

din 216,92 RON estimat