Atribuită Cumpărare directă

finisaje glet la pereti, inlocuire pardoseli cu parchet laminat, zugraveli cu vopsea tip vinarom ,sediu UNEFS , corp L , etaj1, camera Birou Avocat

Număr anunț
DA26836463
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
MAGNA 3 CONSTRUCT SRL (CUI 13035949)
Cod CPV
45400000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.964,76 RON
Valoare atribuită
9.964,76 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.964,76 RON

din 9.964,76 RON estimat