Atribuită
Cumpărare directă
Pix cu mecanism - 10 bucati x 1,20 lei Fluid corector 20 ml. - 2 bucati x 3,20 lei Lipici solid 40gr. - 2 bucati x 5,90 lei Radiera - 2 bucati x 1,90 lei Creion mecanic - 2 bucati x 8,80 lei Mina creion - 2 cutii x 2,90 lei Dosar carton cu sina - 50 bucati x 0,45 lei Dosar plastic - 15 bucati x 0,45 lei Agrafe birou 33mm - 2 cutii x 0,78 lei Textmarker - 2 bucati x 2,40 lei Marker permanent - 2 bucati x 2,70 lei Plic C4 siliconic alb - 25 bucati x 0,28 lei Plic C6 siliconic alb - 25 bucati x 0,08 lei Foarfeca 20,5 cm - 2 bucati x 6,40 lei Capse 24/6 - 2 cutii x 1,00 lei Sfoara alba bumbac 100 gr. - 2 gheme x 2,90 lei
- Număr anunț
- DA26839132
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128,01 RON
- Valoare atribuită
- 128,01 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.