Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii si renovare in corpul de cladire A din cadrul AJPIS Satu Mare, amenajarea si renovarea spatiul dedicat relatiilor cu publicul, reparatii la gresia si treptele de la intrarea in institutie, instalarea de copertina la intrarea in corpul de cladire A, reparat pereti si zugravit. Achizitia se va finaliza prin incheierea unui contract de executie lucrari la sediul AJPIS Satu Mare.

Număr anunț
DA26838723
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectia Sociala (CUI 24699730)
Furnizor / câștigător
NEO STRUCT QUALITY SRL (CUI 24955994)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.900 RON
Valoare atribuită
21.900 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.900 RON

din 21.900 RON estimat