Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 -15buc, Marker negru -1 buc, Plic A4 alb - 30buc, Folie protectie doc.100/set -1set, Postit adeziv - 1 buc

Număr anunț
DA26828471
Autoritate contractantă
R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad (CUI 11961641)
Furnizor / câștigător
FOX IMPEX SRL (CUI 11866127)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,80 RON
Valoare atribuită
210,80 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,80 RON

din 210,80 RON estimat