Atribuită Cumpărare directă

usa termopan PVC cu panel de 24 mm culoare alb dimensiune 1000x2000 mm

Număr anunț
DA26843005
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE CONSTRUCTII LOBAVA SRL (CUI 1198306)
Cod CPV
44221210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.885 RON
Valoare atribuită
4.885 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.885 RON

din 4.885 RON estimat