Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE DIAGNOZA , REPARATII SI INTRETINERE AUTOTURISME IN SERVICE-UL AUTORIZAT RAR TOP CLASS AUTO SERVICE/AMBULANTA IN ATELIERELE SPECIALIZATE RAR CU URMATOARELE PIESE INCLUSE :KIT DISTRIBUTIE, POMPA APA , SIMERING AX CAME SPRE CUTIE, ANTIGEL, FULIE MOTOR, KIT ACCESORII , TRACTARE AUTO INCLUSA SI ORICE ALTE PIESE SE MAI CONSTATA SI ALTE DEFECTE , PRECUM SI MANOPERA INCLUSA
- Număr anunț
- DA26835761
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- TOP CLASS AUTO SERVICE SRL (CUI 36214382)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.656,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.656,72 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.