Atribuită Cumpărare directă

Oferta de pret pachet publicare anunt organizare concurs pentru post personal contractual si functionar public in Monitorul Oficial + Ziar national + Portal www.posturi.gov - text intre 0- 1000 caractere

Număr anunț
DA26840076
Autoritate contractantă
LICEUL Tehnologic "Francisc Neuman (CUI 3519690)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,58 RON
Valoare atribuită
670,58 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,58 RON

din 670,58 RON estimat