Atribuită Cumpărare directă

Paracetamol Sinus1500cp/1032,11 Bromhexin 40ccp/11,01 Miofiln 40cp/14,68 Tantum verde spay 10fl/321,10 Grintuss sir 10fl/420,17 Paxeladin sir 15fl/412,84

Număr anunț
DA26851266
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
RIANA-FARM SRL (CUI 2802337)
Cod CPV
33670000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.211,91 RON
Valoare atribuită
2.211,91 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.211,91 RON

din 2.211,91 RON estimat