Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta Dacia Logan MCV - 12 luni, cu valabilitate din 22.11.2020

Număr anunț
DA26822920
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
Furnizor / câștigător
SCALA ASSISTANCE SRL (CUI 17929585)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,70 RON
Valoare atribuită
114,70 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,70 RON

din 114,70 RON estimat