Atribuită Cumpărare directă

HALAT CHIRURGICAL REUTILIZABIL DUBLAT IMPERMIABIL - protectie COVID IN STOC!! HALAT CHIRURGICAL DIN MATERIAL TERCOT 35% BUMBAC, 65% POLIESTER, HALATELE VOR FI CU MANECA LUNGA SI DUBLATE, MANSETELE MANECILOR HALATULUI ARE LUNGIME DE 6-7 CM , DUBLARE CONFECTIONATE DIN TESATURA DIN POLIESTER IMPERMIABILA. HALATUL ESTE FOLOSIT PENTRU A REDUCE RISCUL DE INFECTIE SI A CREA UN STRAT DE PROTECTIE. MATERIAL SPECIAL TRATAT PENTRU SALA DE OPERATIE, INCHIDEREA ESTE SUPRAPUSA LA SPATE IN SETURI DE PRINDERE, ESTE PREVAZUT CU CORDON DE PRINDERE IN TALIE. ESTE RESTERILIZABILA 134 GRADE IN AUTOCLAVA SI REZISTENT LA MIN 100 STERILIZARI

Număr anunț
DA26853569
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
DEMOTEKS MEDIKAL SRL (CUI 36623212)
Cod CPV
18130000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.600 RON
Valoare atribuită
17.600 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.600 RON

din 17.600 RON estimat