Atribuită Cumpărare directă

Se va asigura servicii de mentenană pentru 2 centrale termice, 250kw; 2 instalatii racire chiller vara/ iarnă; 56 ventiloconvectoare;

Număr anunț
DA26857562
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
MLTR CONSULTING SRL (CUI 9175570)
Cod CPV
50700000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.350 RON
Valoare atribuită
9.350 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.350 RON

din 9.350 RON estimat