Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs Cantitate UM Pret fara TVA Total fara TVA 1 Agrafe 32mm 100/cutie Forster 20 Cutie 0.73 14.6 2 Capsator 30 file Novus Stabil 10 BUC 21.4 214 3 Folie protectie documente A4 Crystal 100/set Forster 15 SET 8.74 131.1 4 Banda adeziva pentru ambalat 48mmx50m Forster 20 ROLA 1.56 31.2 5 Pix Schneider K15 150 BUC 1.49 223.5 6 Pix Schneider Fave 30 BUC 1.09 32.7 7 Pix unica folosinta M Schneider Tops 30 BUC 0.7 21 8 Mina creion mecanic 0.7mm 12/cutie Schneider HI-Polymer 10 Cutie 2.34 23.4 9 Notes adeziv 75x75mm 80 file briliant Global Notes 4 Buc 1.12 4.48 10 Notes adeziv 75x75mm 80 file briliant Global Notes 3 Buc 1.12 3.36 11 Notes adeziv 75x75mm 80 file briliant Global Notes 3 Buc 1.12 3.36 12 Biblioraft A4 PP 75mm Forster 20 Buc 4.92 98.4 13 Biblioraft A4 PP 75mm Forster 3 Buc 4.92 14.76 14 Folie laminare A4 80microni 100/set 3 SET 30.27 90.81 15 Fluid corector cu burete 20ml 20 BUC 1.28 25.6Valoare fara t.v.a. = 932.27 lei
- Număr anunț
- DA26839843
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CISNADIE (CUI 4406100)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 932,27 RON
- Valoare atribuită
- 932,27 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.