Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Folie laminare A4, 100 microni TPPS 5300019 1 36.99 Lei 36.99 Lei Cub notite autoadeziv 51x51 mm, 250 file color, STICK'N - Culoare: verde 1520007 10 4.50 Lei 45.00 Lei Stick index plastic transparent color 45 x 8 mm, STICK'N 5556029 10 5.00 Lei 50.00 Lei Biblioraft marmorat 7.5 cm NOKI, 25 buc/set 313031434 1 131.25 Lei 131.25 Lei USB Drive 32GB VERBATIM PinStripe 306061334 3 31.00 Lei 93.00 Lei Container arhivare 5 bibliorafturi D.RECT 312111300 20 9.49 Lei 189.80 Lei Textmarker 1548 FABER-CASTELL 8 buc/set, FC154862 307081543 3 24.80 Lei 74.40 Lei
- Număr anunț
- DA26861369
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ALBINUTA" FAGARAS (CUI 29433479)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,37 RON
- Valoare atribuită
- 521,37 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.