Atribuită Cumpărare directă

Lucrari bransament apa si canalizare imobil str Podului nr 1 Fagaras

Număr anunț
DA26864869
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
AGROFERM BOERIU SRL (CUI 15713940)
Cod CPV
45232411-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.751,21 RON
Valoare atribuită
10.751,21 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.751,21 RON

din 10.751,21 RON estimat