Atribuită Cumpărare directă

Este complet automat şi uşor de utilizat. Temporizatorul cu care este echipat permite ieşirea operatorului din încăperea ce urmează a fi tratată înainte de pornirea aparatului. Întreţinerea acestui aparat de dezinfectare chimică a aerului şi suprafeţelor este foarte simplă, nefiind nevoie de echipament special în acest scop. Dimensiuni: Înălţime: 340 mm Lăţime: 300 mm Lungime: 530 mm Greutate: 13 kg Putere motor: 1200 W Pompa peristaltica cu reglaj de frecventa: 5 l/h Tensiune de alimentare cu curent electric: 230 V Frecvenţa: 50/60 Hz Capacitate : 5 l Autonomie maxima (7ml/m3): 690 m3 Temporizator: până la 60 sec.

Număr anunț
DA26848786
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.600 RON
Valoare atribuită
30.600 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.600 RON

din 30.600 RON estimat