Atribuită Cumpărare directă

Panasonic KX-TG6812FXB | 2 receptoare | TWIN, 1 bucata Telefon DECT Panasonic KX-TG6811FX, 2 bucati

Număr anunț
DA26851124
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
Cod CPV
32552110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,92 RON
Valoare atribuită
453,92 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,92 RON

din 453,92 RON estimat