Atribuită Cumpărare directă

Combinezon clasa 5/6 500buc x 159 =79.500 ron

Număr anunț
DA26881958
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
Furnizor / câștigător
ALAMIR MEDICAL S.R.L. (CUI 35613121)
Cod CPV
33196000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.500 RON
Valoare atribuită
79.500 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.500 RON

din 79.500 RON estimat