Atribuită Cumpărare directă

Materiale si manopera cablare structurata curenti slabi, conform oferta 2020111101 din 11.11.2020

Număr anunț
DA26851405
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
45314320-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.410,60 RON
Valoare atribuită
29.410,60 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.410,60 RON

din 29.410,60 RON estimat