Atribuită
Cumpărare directă
AGENDA A4 BUC 30 25.85 AGENDA A5 BUC 30 13.9 BANDA ADEZIVA 19X33 BUC 15 0.9 BURETE WHITEBOARD BUC 10 5.97 CALENDAR BUC 70 4.9 CAIET A4 48 FILE BUC 15 2 CAIET A5 60 FILE BUC 15 1.9 EVIDENTIATOR DIVERSE CULORI BUC 15 1.35 LIPICI DOLID 20GR BUC 15 0.88 PATROANE CERNEALA SET 11 9.8 DOSAR PLASTIC NOKI DIVERSE CULORI BUC 150 0.48 MINA CREION MECANIC 0.5,0.7,0.9 BUC 20 0.8 FOLII PROTECTIE A4 NOKI 30MICR BUC 450 0.33 MAPA CORESPONDENTA BUC 10 2.95 MARKER WHITEBOARD DIVERSE CULORI BUC 15 1.29 MARKER PERMANENT DIVERSE CULORI BUC 15 1.29 FLUID CORECTOR CU PENSULA BUC 15 1.85 PIX PASTA ALBASTRA BUC 58 0.4 REZERVE CU CERNEALA BUC 50 0.3 RIGLA PLASTIC30/40/50 CM BUC 15 0.87 TEXTMARKER DIVERSE CULORI BUC 15 1 SFOARA IUTA PENTRU ARHIVA BUC 49 2.45 TUS STAMPILA BUC 10 1.75 PLIC C4 AUTOADEZIV BUC 180 0.24 PLIC C4 SILICONIC BUC 180 0.29 COPERTI ARHIVARE BUC 300 0.3 FISA MAGAZIE BUC 1000 0.18
- Număr anunț
- DA26845374
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.710,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.710,10 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.