Atribuită Cumpărare directă

Electrozi defibrilare/padele adulti pentru defibrilatorul Philips Heart Start XL/ LAERDAL M3713A - electrozi defibrilare pregeluiti tip padele pentru defibrilatorul Philips Heart Start XL - Adulti - cei doi electrozi sunt conectati printr-un fir la defibrilator cu ajutorul conectorului - suprafata totala pentru fiecare electrod: 148cm2 - suprafata activa pentru fiecare electrod: 95cm2 - pregeluiti cu gel solid, conductivitate superioara, nu irita pielea - valabilitate: 24 luni, Produsul prezinta Declaratie de Conformitate (marca CE), aviz M.S. si este in concordanta cu Directiva 93/42/CE privind Dispozitivele Medicale

Număr anunț
DA26854569
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.800 RON
Valoare atribuită
28.800 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.800 RON

din 28.800 RON estimat