Atribuită
Cumpărare directă
Tip accesoriu Convertor Altele Standarde si protocoale: -IEEE 802.3, -IEEE 802.3u, -IEEE 802.3x Functii de baza: -Mod transfer Half/Full-Duplex pentru port-ul FX -Controlul fluxului Full Duplex (IEEE 802.3x) -Controlul fluxului Half Duplex (Backpressure) -Transmisie prin fibra optica de pana la 2 km -Link Fault Passthrough si Far End Fault minimizeaza la timp pierderile cauzate de esuarea conexiunii Port-uri: 1 x SC 100M 1 x RJ45 100M (Auto MDI/MDIX) Medii retea 10BASE-T : -Cablu UTP categoria 3, 4, 5 (maxim 100m) -STP EIA/TIA-568 100 ohm (maxim 100m) Medii retea 100BASE-T: -Cablu UTP categoria 5, 5e (maxim 100m) -STP 100ohm EIA/TIA-568 (maxim 100m) Medii retea 100BASE-FX: -Fibra multi-mode Indicatori LED: -PWR, -FDX/Col, -Link/Act, -SPD Dimensiuni: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm Alimentare: -Adaptor alimentare extern Siguranta si emisii: -FCC, -CE
- Număr anunț
- DA26865543
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.058,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.058,70 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.