Atribuită Cumpărare directă

Servicii de tehnoredactare, editare și tiparire carte Caracteristici lucrare: – format A4; – policromie integrală; – hârtie interior DCM 115 g/m.p.; – coperta policromie, carton 350 g/ m.p., broșare termică; Serviciile mai includ: – acordarea de ISBN; – acordare cod EAN; – verificare și corectare text; – verificare tehnoredactare; – (re)tehnoredactere conform (AIP, Chicago); – concepție grafică și artistică a coperții (cel putin 2 iterații), – editare; – tipărire; – livrare la beneficiar; – livararea a 7 exemplare la Biblioteca Naționala a României.

Număr anunț
DA26835548
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE STUDII AVANSATE PENTRU CULTURA SI CIVILIZATIA LEVANTULUI (CUI 38327078)
Furnizor / câștigător
VERGILIU PRODCOM SRL (CUI 7952220)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.032 RON
Valoare atribuită
10.032 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.032 RON

din 10.032 RON estimat