Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului pe durata executiei lucrarilor pentru proiectul cu titlul “Proiect integrat privind realizarea investitiilor: Modernizare drumuri comunale in Harmanestii Noi; Infiintare retea de canalizare si statie de epurare in sat Harmanestii Noi; Infiintare retea de alimentare cu apa in satul Harmanestii Noi; Construire centru de ingrijire copii in satul Harmanestii Vechi; Reabilitare si dotare camin cultural in satul Harmanestii Vechi, comuna Harmanesti, judetul Iasi ”, astfel: Lot 1 - Modernizare drumuri comunale in Harmanestii Noi; Lot 2 - Infiintare retea de canalizare si statie de epurare in sat Harmanestii Noi; Lot 3 - Infiintare retea de alimentare cu apa in satul Harmanestii Noi; Lot 4 - Construire centru de ingrijire copii in satul Harmanestii Vechi; Lot 5 - Reabilitare si dotare camin cultural in satul Harmanestii Vechi.
- Număr anunț
- SCN1035836
- Autoritate contractantă
- COMUNA HARMANESTI (CONSILIUL LOCAL HARMANESTI) (CUI 16570210)
- Furnizor / câștigător
- PRO CONSULTING EXPERT SRL (CUI 34761995)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93.663 RON
- Valoare atribuită
- 93.400 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 17.01.2019 13:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1019168
- Termen limită
- 07.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037200
Documente
Documentația de atribuire
- 5c.SECTIUNEA FORMULARE SERVICII.doc.p7s
- 5d.draft contract.pdf.p7s
- Caiet de sarcini .pdf.p7s
- FisaDate_DF1037200.pdf
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 93.663 RON Adjudecat: 93.400 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de asistenta tehnica pt Modernizare drumuri comunale … | 32.741 RON | — | |
| 2 | Servicii de asistenta tehnica pt Infiintare retea de canalizare… | 24.885 RON | — | |
| 3 | Servicii de asistenta tehnica pt Infiintare retea de alimentar… | 21.867 RON | — | |
| 4 | Servicii de asistenta tehnica pt Construire centru de ingrijir… | 8.638 RON | — | |
| 5 | Servicii de asistenta tehnica pt Reabilitare si dotare camin c… | 5.532 RON | Pro Consulting Expert | 93.400 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRO CONSULTING EXPERT SRL CUI RO 34761995
Valoare atribuită
93.400 RON
din 93.663 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 263 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.