Atribuită Cumpărare directă

Bec H7 12V /55W / PX26d buc 12 9,09 Bec H4 12V ,60/55W buc 6 7,76 Bec H1 12V /55W/P14,5S buc 6 5,91 Bec P21/5W / 12V buc 10 4,04 Bec PY 21W/ 12V/ BAU15s/7507-02B/581 buc 10 5,84 Bec P21W/12V/21W buc 10 2,96 Bec W5W/12V/5W buc 30 2,13

Număr anunț
DA26871011
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,32 RON
Valoare atribuită
383,32 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,32 RON

din 383,32 RON estimat