Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,4% sub estimat
,,Modernizare coridor integrat de mobilitate urbană axa est-vest: str. Simion - Bărnuțiu – Voievod Gelu”
- Număr anunț
- CN1008324
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- DRUM CONSTRUCT SRL (CUI 7224633)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.296.202,85 RON
- Valoare atribuită
- 16.958.486,28 RON 16,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.01.2019 10:27
- Anunț de atribuire
- CAN1018631
- Termen limită
- 28.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037330
Documente
Documentația de atribuire
- 10.Parte desenata Electrice.7z.p7s
- 1.Parte desenata Drum -Part. 1.7z.p7s
- 1. Parte scrisa - Caiet de sarcini.7z.p7s
- 2.Parte desenata Drum -Part. 2.7z.p7s
- 2. Parte scrisa - Memoriu+POE+Referate+Program.7z.p7s
- 3.Parte desenata Drum -Part. 3.7z.p7s
- 3. Parte scrisa - Anexe.7z.p7s
- 4.Parte desenata Drum -Part. 4.7z.p7s
- 4. Parte scrisa - Liste de cantitati_Part1.pdf.p7s
- 4. Parte scrisa - Liste de cantitati_Part2.pdf.p7s
- 5.Parte desenata Drum -Part. 5.7z.p7s
- 6.Parte desenata Drum -Part. 6.7z.p7s
- 7.Parte desenata Canalizare.7z.p7s
- 8.Parte desenata Curenti slabi.7z.p7s
- 9.Parte desenata Drum -Part. 7.7z.p7s
- Contract de lucrari - propunere.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037330.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Subcontractanți 1
EL CONSTRUCT SRL CUI RO 13605900
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DIFERIT SRL CUI RO 13845570
Subcontractanți 1
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Valoare atribuită
16.958.486,28 RON
din 20.296.202,85 RON estimat
16,4%
Adjudecat la 83,6% din estimat · economie 3.337.716,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.