Atribuită
Cumpărare directă
Spectrofotometru Specord 210 Plus dublu fascicul, dublu canal, cu fanta variabila: 185-1200nm - 1 buc Include: - soft ASpectUV - 2 suporturi cuve pana la 50 mm Carusel automat cu 15 pozitii pentru cuve de 10 mm (cuvele nu sunt incluse) - 1 buc Calculator complet cu licenta Windows 10 si pachet Office + imprimanta - 1 buc - 10 bucati cuve sticla de 10 mm - 10 bucati cuve cuart de 10 mm
- Număr anunț
- DA26852592
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 38433000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.663 RON
- Valoare atribuită
- 69.663 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.