Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,1% sub estimat

Servicii de proiectare privind Realizarea proiectului tehnic, detalii de executie, caiet de sarcini, liste de cantitati, documentatiile tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor/ acordurilor/ autorizatiilor si asistenta tehnica din partea proiectantului pe toata durata contractului de executie lucrari si aferente obiectivului de investitii cu titlul „POD PESTE RAUL TARNAVA IN MUNICIPIUL SIGHISOARA“

Număr anunț
SCN1035768
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
AQUACON PROIECT S.R.L. (CUI 12553209)
Cod CPV
71322300-4 · Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.000 RON
Valoare atribuită
50.656,56 RON 22,1% sub estimat
Data publicării
17.01.2019 08:51
Anunț de atribuire
SCNA1015446
Termen limită
05.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1037254

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212
Oferta 3 Individuala
Ofertant
GENERAL PROEX SRL CUI 29930346

Valoare atribuită

50.656,56 RON

din 65.000 RON estimat 22,1%

Adjudecat la 77,9% din estimat · economie 14.343,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.