Atribuită
Cumpărare directă
Certificat de server web Wildcard certSIGN - Respecta formatul ITU X.509 v3 si standardele SSL v3 / TLS v1; - Permite criptarea simetrica pe 256 de biti; - Permite securizarea unui numar nelimitat de subdomenii - Este recunoscut automat de browser-ele de internet (IExplorer, Mozilla, Chrome, Safari, etc); - Este recunoscut automat de catre toate sistemele de operare: Microsoft, MacOS, iOS, Android. certSIGN asigura pentru fiecare certificat de server web Wildcard: - Suport tehnic telefonic pentru generarea cheilor si instalarea certificatului; - Recunoastere Internationala certSIGN este singurul furnizor de servicii de certificare din Romania, si printre cele 90 de companii la nivel mondial, care a efectuat cu succes auditul WebTRUST pentru CA. Acest audit permite recunoasterea automata de catre browsere si sistemele de operare a certificatului emis de certSIGN fara a afisa avertismente sau mesaje de eroare la accesarea site-ului Dvs.
- Număr anunț
- DA26859756
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 48222000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.