Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Montare sisteme antiefractie,control acces, supraveghere video, detectie si semnalizare incendiu in statiile de transformare SDEE MN_18 obiective
- Număr anunț
- SCN1035765
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- MAI NET SRL (CUI 14116685)
- Cod CPV
- 45312000-7 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma si de antene (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650.000 RON
- Valoare atribuită
- 646.958,66 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.01.2019 08:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1016003
- Termen limită
- 25.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037253
Documente
Documentația de atribuire
- 15.01.Contract Proiectare si executie antiefractie.doc.p7s
- Anexa Formular oferta 17.12.xlsx.p7s
- Braila.rar.p7s
- Caiet de sarcini 1063- 13.12.2018.pdf.p7s
- DUAE antiefractie.xml.p7s
- Ev.risc.BRAILA.zip.p7s
- Ev.risc.GL p1.zip.p7s
- Ev.risc.GL p2.zip.p7s
- Ev.risc.PLOIESTI.zip.p7s
- FisaDate_DF1037253.pdf
- Form.elig.4.05.2017 PS.doc.p7s
- Galati.rar.p7s
- Planuri dwg.rar.p7s
- Ploiesti.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MAI NET SRL CUI RO 14116685
Valoare atribuită
646.958,66 RON
din 650.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 3.041,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.