Atribuită Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL LASER HP LASERJET Multifunctional laser monocrom HP LaserJet Pro MFP M428fdn, Duplex, ADF, Retea, A4

Număr anunț
DA26862087
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30232150-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.276 RON
Valoare atribuită
3.276 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.276 RON

din 3.276 RON estimat