Anulată
Anunț de participare
Achiziţia unei baze structură modulară, reprezentând un ansamblu de şase containere, inclusiv serviciile de transport şi lucrări de montare a acestora
- Număr anunț
- SCN1035764
- Autoritate contractantă
- U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
- Cod CPV
- 44211100-3 · Constructii modulare prefabricate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 431.932,78 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 08:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1012740
- Termen limită
- 08.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037167
Documente
Documentația de atribuire
- Declaratie art. 59 Legea 98 nr. 2293213 din 10.01.2019-semnat.pdf.p7s
- Fisa date Baza modulara nr. 2293212 din 10.01.2019-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037167.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Model Acord Cadru-semnat.pdf.p7s
- Model Contract Subsecvent-semnat.pdf.p7s
- Specificatie tenica, caiet de sarcini si referat de necesitate-semnat.pdf.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.