Atribuită Cumpărare directă

POLISTIREN EXPANDAT EPS 80/50 MM - 2 BAX - 34.90 RON/BAX POLISTIREN EXPANDAT EPS 80/30 MM - 4 BAX - 35.71 RON/BAX TOTAL: 212.64 RON

Număr anunț
DA26857914
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
19521200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,64 RON
Valoare atribuită
212,64 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,64 RON

din 212,64 RON estimat