Atribuită Cumpărare directă

AC DORESTE ACHIZITIA DE DEZINFECTIE SI DEZINSECTIE LA CELE 9 SECTII DE VOTARE ( INTRARE , SALILE DE VOT, GRUPURILE SANITARE) , IN PERIOADA 4 DECEMBRIE - INAINTE DE VOTARE SI 7 DECEMBRIE DUPA VOTARE

Număr anunț
DA26858774
Autoritate contractantă
COMUNA DOFTEANA (CUI 4278116)
Furnizor / câștigător
PINTEA I.M. ION (CUI 42050543)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat