Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de achizitie publica de reactivi compatibili cu linia DiaMed – BioRad din Unitatea de transfuzie sanguina,divizat pe 8 loturi
- Număr anunț
- SCN1035748
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205.200 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 07:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1013403
- Termen limită
- 31.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037321
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini reactivi - 14.01.2019-semnat.doc.p7s
- Clauze contractuale-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1037321.pdf
- Modele formulare-semnat.doc.p7s
- propunere tehnica - REACTIVI A.T.I. - 14.01.2019-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (8)
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ID-Diluent 1/flc *100ml, reactivi compatibili cu linia DiaMed -… | — | — | |
| 2 | ID-Diluent 2/ flc*100ml, reactivi compatibili cu linia DiaMed -… | — | — | |
| 3 | cartele tip ID-DiaClon ABO/Rh /cut*48 cartele, reactivi compati… | — | DIALAB SOLUTIONS | — |
| 4 | cartele tip ID-DiaClon confirmare grupaj sanguin pacient ABO/Rh… | — | — | |
| 5 | cartele tip ID-DiaClon ABO/Rh(DVI+) si DAT la nou nascut - DiaC… | — | — | |
| 6 | cartele tip ID LISS / COOMBS / cut*48 cartele, reactivi compat… | — | — | |
| 7 | cartele tip ID NaCL/cut * 48 cartele, reactivi compatibili cu … | — | — | |
| 8 | ID –Tips ( conuri de unica utilizare ) cut * 1000 buc, reactivi… | — | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.