Atribuită
Cumpărare directă
Model EdenTech 4 -Categoriile B,C,CE si D , sisteme e-learning in conformitate cu: Directiva Parlamentului European si a Consiliului DIRECTIVA (UE) 2018/645 A PARLAMENTULUI EUROPEAN ȘI A CONSILIULUI din 18 aprilie 2018 de modificare a Directivei 2003/59/CE privind calificarea inițială și formarea periodică a conducătorilor auto ai anumitor vehicule rutiere destinate transportului de mărfuri sau de persoane, precum și a Directivei 2006/126/CE privind permisele de conducere.
- Număr anunț
- DA26829988
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CUDALBI (CUI 17714411)
- Furnizor / câștigător
- EDEN CONSULTING AND ENGINEERING SRL (CUI 25247511)
- Cod CPV
- 34000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.200 RON
- Valoare atribuită
- 51.200 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.